Příbramský svatební fotograf

Příbramský svatební fotograf

Fotografování svatby je činnost, která mě naplňuje a dává mi smysl a podle toho k ní také přistupuji posledních asi deset let svého života. Na fotografiích je krásné to, že každá pořízené fotografie zachycuje detaily neopakovatelných emotivních okamžiků, které Vám budou po zbytek života připomínat Váš krásný svatební den. Upřímně mi velikou radost, že mě kvůli zvěčnění své svatby kontaktuje stále více zákazníků a svoji spokojenost dávají najevo v recenzích na serveru google, seznam, najisto, skrz a podobě.

Stejnou měrou mě potěší, pokud můj sortiment služeb svatebního fotografování osloví také Vás. A je zcela jedno jestli je Vaším bydlištěm přímo Příbram, či Milín, Rožmitál pod Třemšínem. Březnice, Mirovice, Tochovice, Jince nebo snad jiné město nebo vesnice. Myslím, že stojí za to prožit Váš svatební den v klidu a v pohodě. Okolí Příbrami je plné krásných míst k fotografování jak stvořených a není to jen krásná Svatá hora v Příbrami.

Pro letošní rok jsem se rozhodl znovu zainvestovat do své fototechniky, abych Vám poskytl fotografie v ještě lepší kvalitě. Věřím, že to zákazníci ocení. Dobře vím, že investice do spokojenosti zákazníka se mi vyplatí.

Jak a proč v Příbrami rád fotografuji?

Vždy když dostanu otázku, jak bych sám sebe popsal, tak říkám, že jsem přátelský a trpělivý fotograf, který si vybírá zákazníky, kteří se rádi fotografují. Přesně pro takové kteří si dokáží během svatebního dne udělat dostatek času a energie nejen na hostinu, ale také fotografování. Ano pro takové, kteří jsou ochotni poodjet na nějaké zajímavé místo v okolí, aby jsme získali co nejvíc ze společného fotografování.

Co naopak nemám vyloženě rád je, když ze strany zákazníka vidím očividný nezájem o fotografie, spěch nebo žádný či špatně zorganizovaný časový harmonogram, který znemožňuje najít si minimálně 30 minut na aranžované fotografování. To mi s odpuštěním přijde zbytečné na takovou svatbu jezdit jako fotograf.

Asi i to je důvod, proč považuji za naprosto zásadní kvalitní komunikaci a to i před svatbou samotnou. Je to klidné místo a prostředí, kde můžeme probrat všechny vzájemné představy a najít společný cíl fotografování.

Osobně velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho detailů. Co se mi nelíbí, když se vše přespříliš aranžuje a určitě jako jeden z mála kolegů Vás nebudu do nekonečna pootáčet při svatebním obřadu ani Vás dirigovat při prvním novomanželském polibku či navlékání prstenů apod - patřičná doporučení Vám rád sdělím v rámci předsvatební schůzky. Díky mých zkušenostem vím kde stát a co přesně chci zachytit a není potřeba zbytečně vstupovat a svým působením ovlivňovat okolnosti. Na druhou stranu se nebojte, že bych se o Vás nepostaral při aranžovaném fotografování. Všichni mí zákazníci vědí, že neopakovatelně pohodová a příjemná atmosféra bez stresu patří k velkým přednostem při fotografování. Pro stydlivější páry mám několik pomůcek, které odstartují příjemné série fotografií, do nichž v podstatě nemusím vstupovat. Také fotografie jsou potom nejupřímnější a nejkrásnější. Proto důležitá pro výsledný efekt a kvalitu snímků bude také Vaše spolupráce a chuť se podílet na krásných fotografiích. Nelibuji si v hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. Mezi řečí od letošního roku také dokážu zajistit krásné svatební videoklipy, stačí se domluvit :)

Svatební detail svatba v Příbrami
fotografování svatby v Příbrami - házení kytky

Vaše svatba v Příbrami, co přesně dostanete

Zákazníci, kteří se již s mými službami seznámili už vědí, že se snažím postavit své fotografické služby jinak, než bývá léta zaběhlá praxe mých kolegů fotografů.

To je také důvod toho, proč se snažím výrazně omezit fotografování pouze svatebních obřadů. Takové fotografování již z principu nemůže mít požadovanou úroveň a kvalitu, jakou by si svatební fotografie zasloužily. Přesně z toho důvodu jsem se vydal netradiční cestou v ČR pokud jde o pro běžného smrtelníka zaplatitelnou cenovou kategorii, kdy všem zákazníků svých služeb nabízím nadstandardní svatební servis. 

Pořízené a profesionálně upravené fotografie Vám předám na krásném dárkovém flashdisku ve dřevěném boxu, v takové kvalitě, aby z nich bylo možné později zhotovit i velké plakáty či obrazy. Zálohování fotografií po dobu 2 let považuji za absolutní samozřejmost a slušnost. Dále je to také oblíbená osobní schůzka před svatbou, kde společně projednáme detaily fotografování a Vaše přání a představy - doprava zdarma dle vzdálenosti dle daného balíčku (25, 50 a 100 km) a doprava zdarma dle parametrů vybraného svatebního balíčku.

Svatební portrét svatba Příbram les
Svatební portrét příbram

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Svatba v Příbrami - základní informace v kostce

Velké fotografické balíčky v délce 3 hodiny, 6 hodin a 9 hodin

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut dárkový flashdisk ve dřevěném boxu se všemi fotografiemi (obvykle 50-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
Svatební fotograf příbram

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Reportážní fotografie

Neopakovatelné momenty, které zachycují sílu okamžiku sportovního utkání, maturitního plesu, koncertu či jiné společenské, firemní nebo kulturní události, jsou vždy fantastickou reklamou fotografovy činnosti a důkazem jeho profesionality. Není pro mě důležité, zda li fotografuji extraligu ledního hokeje, koncert v nabité ČEZ aréně nebo „pouze“ atletické závody Vaší školy či podnikový večírek Vaší firmy. Rád Vám ukážu, že i profesionální fotografické služby jsou cenově dostupné a jejich výsledek za to opravdu stojí.

Reference svatebního fotografování

Michaela Zemánková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu."

Jana Novotná

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradí a focení probíhá svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Děkujeme za veškerou péči během našeho svatebního dne!”

Dan Navrátil

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! NAVRÁTILOVI”

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

"Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!"

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

"S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom"

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

"Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem"

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza"

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

"Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P"

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)" 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307