Akce sleva 10% na fotografování svatby v roce 2022

Blíží se konec bláznivého roku 2021 a já bych chtěl všem svým budoucím zákazníkům nabídnout slevu 10% na fotografování svatby v roce 2022.

Stačí do 31.1.2021 si zarezervovat termín v roce 2022 a zaplatit rezervační zálohu.

Kdyby nebylo možné svatbu v daném termínu díky opatření ohledně Covid-19 uskutečnit, budu s Vámi spolupracovat na výběru náhradního termínu.

Fotografovani automobilu

Profesionální fotografování automobilů nejen na prodej

Vážení zákazníci zejména mužského pohlaví, kdo z Vás někdy nechtěl pěkné reprezentativní fotky svého motorového miláčka?

Prodáváte své auto a nikdo na inzerát nereaguje?

V takovou chvíli určitě není čas na snižování ceny, ale naopak cenu zvýšit a udělat fotografie, které na první pohled zaujmou. Je úplně jedno jestli prodáváte Felicii nebo Ferrari. Podle psychologických poznatků, člověk udělá klíčovou volbu během 2-3 vteřin. To je přesně doba, kdy kupující uvidí titulní fotografii a k tomu cenu. Je tedy nadmíru jasné, že pokud ho fotografie osloví, máte z poloviny vyhráno. Pak už si jen zájemce prohlíží fotografie a utvrzuje se ve správnosti své volby.

Osobní zkušenost:

Jako profesionální fotograf pracuji desátým rokem a mám mnoho zkušeností s fotografováním a konkrétně i fotografováním automobilů. Byl jsem několik let držitelem oficiální akreditace pro MČR v Rally. Bydlím v Hostomicích pod Brdy v okrese Beroun kde působím zejména jako fotograf svateb, ale nabízím i jiné služby.

Fotografování osobního automobilu stojí 1.500 Kč + náklady na dopravu.

Dle mých zkušeností není důvod s profesionálně připravenými fotografiemi úměrně nezvýšit cenu o 5.000 - 25.000 Kč (podle typu automobilu). A vím o čem píšu... Není to jen o profesionální technice, ale také o správných úhlech, které automobilu sluší. Pokud to není zadání, tak kosmetické vady nijak neretušuju a nechávám auto v přirozeném stavu. Potom by se totiž mohlo stát, že by od Vás mohl odjíždět zklamaný kupec poněkud rozezlen. 

Pořízené fotografie můžete samozřejmě ke své potřebě využít jakýmkoliv způsobem, například doma nad krb pro chvíle nostalgie :)

Jak na to?

Pokračovat ve čtení

Svatba Michala a Michaely v Rekreačním středisku Sycherák

Když nás loni tento mladý pár oslovil s nabídkou fotografování svatby a natočení svatebního videoklipu v rekreačním středisku, měli jsme z toho obrovskou radost. Přestože v této době koronavirové si člověk nemůže být do poslední chvíle ničím jistý, my jsme si byli jisté tím, že je to výborně zvolené místo pro netradiční a zajímavé scenérie pro svatební fotografie a video. To se nám samozřejmě potvrdilo. Přestože se svatba musela z důvodu stavu nouze posunout až na konec léta, vše vyšlo na jedničku.

svatba, sycherák, bor, tachov

Pokračovat ve čtení

Velká sleva na svatby od listopadu do konce ledna 2021

Plánujete menší zimní svatbu v rozmezí od 1.listopadu 2020 do 31. ledna 2021?

Nejste si jistí jak to bude zase s tím koronavirem? Jsou pro Vás mé svatební balíčky zbytečně dlouhé a nad Vaše finanční možnosti?

Mám pro Vás skvělou nabídku!

Vzhledem k okolnostem připravuju neopakovatelnou speciální nabídku svatebního fotografování v délce maximálně 90 minut za cenu 2.590,- Kč. 

Celá částka se platí nejpozději 7 dní předem a samozřejmostí je vystavení faktura za fotografování. V ceně je zahrnuta doprava do 20 km zdarma, počet garantovaných fotografií 30 ks a budou zaslány přes datové úložiště. Balíček nezahrnuje služby standardního svatebního fotografování jako dárkový dřevěný box s flashdiskem, předsvatební schůzku a další servis. Nelze kombinovat s žádnou jinou formou individuální slevy.

Tak není ten správný čas s konečně rozhodnout pro svatbu a mít z ní krásné profesionální fotky? :)

svatba

Svatební místo - restaurace U Prejzků na Lhotce

Hledáte krásné místo all-in-one pro Vaši svatbu? Krásné místo v klidu, v ústraní a v krásné přírodě? Místo, kde se můžete ubytovat a strávit tam s nejbližší rodinou nějaký čas před i po Vaší svatbě?

Právě takovým místem je vyhlášení restaurace U Prejzků na Lhotce poblíž Hostomic pod Brdy ve Středočeském kraji. 

Toto místo můžu, respektive musím s klidným vědomím i svědomím doporučit, protože je skvělé.

Pojďme se společně projít tím, co toto místo novomanželům nabízí.

svatba, uprejzku, restaurace

Pokračovat ve čtení

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307