Svatební fotografování

Mám obrovskou radost z toho, že jsem v posledních deseti letech mohl fotografovat svatby mnoha dalších mladých či starších vždy velmi příjemných lidí, kteří se rozhodli pro fotografování svého velkého svatebního dne oslovit mne.

Ještě větší radost mám z toho, že naprostá většina z nich byla s fotografiemi natolik spokojena, že se o svou radost se mnou zpětně podělila. Bude mi potěšením, pokud se i Vy rozhodnete využít mých služeb pro zvěčnění jedné z nejšťastnějších chvil Vašeho života.

Ať již jste z Prahy, Berouna, Hořovic, Zdic, Dobříše, Příbrami, Sedlčan, Benešova, Plzně, Domažlic nebo Klatov a okolí blízkého či vzdáleného, prožijte svůj velký neopakovatelný svatební den v klidu a pohodě s nádhernými vzpomínkami u krásných fotografií.

Jak fotografuji?

Má-li být výsledek co možná nejlepší, je potřeba aby fotografující i fotografovaní tahali za jeden provaz. Proto bych se doporučil jako svatební fotograf speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie.

Z toho důvodu předem co nejvíce komunikuji se zákazníkem o jeho představách a přáních. Mám velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho detailů. Proto důležitá pro výsledný efekt a kvalitu snímků bude také Vaše spolupráce a chuť se podílet na krásných fotografiích. Nelibuji si v hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady.

Co ode mě dostanete

Od roku 2019 dávám ke všem objednávkám svatebního fotografování každému páru novomanželů zpracovanou zakázku v krásném dřevěném boxu, kde je uložen stylový flashdisk ve dřevěném boxu s upravenými fotografiemi. Tento flash disk bude zpravidla obsahovat okolo 50-250 fotografií podle zvoleného svatebního balíčku.

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie v dárkovém boxu obdržíte zpravidla do 14 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Pokud jste si přiobjednali knížky, bude to dalších 7-14 dní. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu nebo veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace v kostce

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
  • Zákazník mi tím, že si objedná moje služby dává svolení k publikování pořízených fotografií v rámci mé propagační činnosti. Pro zákazníky, kteří si přejí diskrétnost je k dispozici varianta diskrétního fotografování

Aktuální svatby za poslední rok

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Individuální fotografování

Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Svatební video

Od roku 2020 přidávám mezi nabízené služby natočení profesionálního svatebního videoklipu. Tuto službu mám pro rok 2020 za zaváděcí ceny. Na záznamu a následném zpracování se podílím společně se svou manželkou Klárou, takže máte jistotu, že jsme sehraný pár a nebudeme si na svatbě vzájemně překážet. Záznam je obvykle natáčen i zpracován ve FullHD, po domluvě 4K stabilizovanou kamerou pro ještě lepší zážitek. Cena služby začíná na krásných 3000,- Kč, více informací přes Kontakty.

Reference svatebního fotografování

Ondra Plesný

Zdroj reference: Google Moje firma

Super spolupráce, díky za překrásné fotky, ke kterým se rádi vracíme. :-)

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)

Místa, kde jsem již fotografoval Vaše svatby

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307