Úvodem bych se chtěl představit. Jsem kreativní profesionální svatební fotograf s veselou náladou, mladickým duchem a s velkou škálou originálních nápadů na fotografování. Mám pochopení proto, jak by mělo vypadat fotografování z mužského i ženského pohledu a to díky zkušenostem z 13 let fotografování svateb. 

Nic nenahradí ten pocit z pochvalných slov mých zákazníků a přátelství, které často přetrvává i po samotné svatbě. Proto se o svou radost se mnou zpětně podělili v externích referencích na internetu a tak i Vy si můžete přečíst, nakolik byli mí klienti spokojeni.

Bude mi stejným potěšením, pokud se i Vy rozhodnete využít mých služeb pro zvěčnění jednoho z nejšťastnějších okamžiků Vašeho života.

Protože jsem ze Středočeského kraje - konkrétně z Hostomic pod Brdy, tak působím v celé oblasti Středočeského kraje, stejně jako v Plzni a v Praze. Proto, ať již jste z Prahy, Berouna, Hořovic, Zdic, Dobříše, Příbrami, Sedlčan, Benešova, Plzně, Domažlic Klatov nebo Kladna a okolí blízkého či vzdáleného, prožijte svůj velký neopakovatelný svatební den v klidu a pohodě s nádhernými vzpomínkami u krásných svatebních fotografií.

Hledáte li kreativního, zkušeného a pohodového fotografa na vaši svatbu, jste na správném místě. Svatební fotky Vám tak budou vždy připomínat Váš velký den.

Od 1.11.2023 je možné mě navštívit přímo v mém fotoateliéru v Příbrami v Pražské ulici ČP 10, kde se můžeme pobavit o Vašem případném svatebním fotografování.

Základní svatební služby, které nabízím

 

Svatební videoklip

NOVINKA OD ROKU 2024

Po zakoupení nového fotoaparátu s profesionálními funkcemi natáčení Vám opět nabízím možnost svatebního videa s exportem do sestříhaného svatebního videoklipu. Pokud už máte svého svatebního fotografa a hledáte někoho na natáčení videa, po celý rok 2024 nabízím tuto službu za zvýhodněnou cenu.

Svatební fotograf

NEJŽÁDANĚJŠÍ SLUŽBA OD ROKU 2011

Primární nabízená služba svatebního fotografa. Projděte si mé portfolio, podívejte se na jednotlivé svatební série a ověřte si vše v recenzích mých zákazníků kdekoliv na internetu. 

Od 1.11.2023 se také můžeme sejít při osobní konzultaci v mém fotoateliéru na adrese: Pražská 10, Příbram. Probereme Vaše přání a představy na základě ukázkových sérií a probereme spolu vše, co Vás ohledně Vaší chystané svatby napadne.

Foto+video z dronu

NOVINKA OD ROKU 2024

Nechte si ode mě pořídit atraktivní fotografie nebo video přímo z dronu. Dron Vás bude doprovázet vedle Vás, za Vámi, před Vámi nebo nad Vámi. Prostě jak si budete přát. Je možné dělat jen fotky, nebo jen video či kombinaci. Vhodná služba, pokud už máte vybraného svého svatebního fotografa a chcete takhle rozšířit Vaše vzpomínky. Mám letecký průkaz, školení a dron v kategorii C0, což je skvělé právě pro spolupráci na svatbě. 

10 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT MÉ SLUŽBY
 

JAKO PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF FOTÍM VAŠE SVATBY OD ROKU 2011

SPOLEHLIVÝ, TRPĚLIVÝ A PŘÁTELSKÝ FOTOGRAF S NÁPADY

100% POZITIVNÍ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ - GOOGLE, FIRMY.CZ ATD.

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA ZDARMA SAMOZŘEJMOSTÍ

VLASTNÍ PROFESIONÁLNÍ FOTOTECHNIKA

PŘEHLEDNÝ CENÍK, IČ - FAKTURY, ZÁRUKY SPOLEHLIVOSTI

PESTROST SVATEBNÍCH SLUŽEB: SVATBY FOTÍM, NATÁČÍM, KURZ PILOTA DRONU V KATEGORII CO - FOTÍM A NATÁČÍM S DRONEM - SLUŽBY MŮŽU NA VAŠÍ SVATBĚ TAKÉ KOMBINOVAT

NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKOVÉ SLUŽBY - ZAPŮJČENÍ BLUETOOTH REPRODUKTORU JBL PARTYBOX 310 S MIKROFONEM, MOŽNOST OBJEDNAT SI DIKRÉTNOST SLUŽEB ATD.

MNOHO POZORNOSTÍ ZDARMA - DOPRAVA ZDARMA*, VIDEO Z VAŠICH FOTOGRAFIÍ ZDARMA, DÁRKOVÝ BOX S USB FLASHDISKEM A VŠEMI UPRAVENÝMI FOTOGRAFIEMI ZDARMA, POŠTOVNÉ ZDARMA

PŘÍPLATKOVÁ SLUŽBA VÝROBA FOTOKNIH Z VAŠÍ SVATBY 


Kombinované svatební focení s videem
 

Od roku 2024 jsem se rozhodl vyslyšet přání zákazníků a nabízet hybridní službu svatebního fotografa se svatebním videem. Ušetříte tak za služby svatebního kameramana, protože vše pro Vás zajistím já. Služba je zaměřená zejména na svatební fotografie, ale součástí zakázky budou krásná stabilizovaná 4K videa sestříhaná do hudebního videoklipu. 

Celý proces vyřešíme na předsvatební schůzce, kde přesně probereme, co budu fotit a jaké části natáčet.

Bližší informace o ceně naleznete v ceníku služeb.

AKČNÍ NABÍDKY
 

Sleva -10% na fotografování svatby v roce 2024

 

Každoroční akce koncem roku, kdy při závazné rezervaci termínu pro Vaši svatbu v roce 2024

získáte ode mě slevu -10% na fotografování ze základních cen svatebních balíčků. 

Nabídka je časově omezena a nelze kombinovat s jinými slevami.

Není čas ztrácet čas...

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds

Další akční nabídky

 

VIDEOKLIP Z VAŠICH SVATEBNÍCH FOTEK ZDARMA

Rád bych svým zákazníkům ke svatebním fotografiím přidal něco navíc. Proto nově ke každému svatebnímu fotografování v délce 3, 6 a 9 hodin v roce 2024 přidám na usb flashdisk navíc atraktivní videoklip udělaný z vašich svatebních fotografií. 

AKCE - První objednané svatební video pro rok 2024

Zase vracím do své nabídky svatební video.

Prvnímu zákazníkovi, který si video pro rok 2024 objedná nabízím svatební videoklip za 2.000,- Kč za každou natáčecí hodinu. Minimální délka spolupráce jsou 3 hodiny. (standardní cena je 3.000,- Kč za hodinu)

Objednáním za tuto akční cenu souhlasíte s publikováním pořízeného videoklipu na tomto webu.

AKCE - První objednané svatební video z dronu pro rok 2024

Buďte prvními zákazníky, kteří si u mě tuto službu objednají.

Pro prvního zákazníka nabízím službu za 1500 Kč / hodinu. Minimální počet hodin jsou 3 hodiny. (standardní cena je 2500 Kč / hodinu)

Objednáním služby souhlasíte s publikováním pořízeného videa na tomto webu.

Poznámka: dron není možné použít v hustě osídlených oblastech - jako jsou například historická centra měst, v CHKO ani v blízkosti letišť.


Další nové služby pro rok 2024

Natáčení focení svatby dronem DJi Mini 4 pro s certifikací C0.

Cena bude upřesněna vzhledem k Vašim konkrétním představám a dalším specifikacím

Pokud hledáte svatebního fotografa, který nabízí něco navíc, jste na správném místě. Pokud už máte vybraného jiného svatebního fotografa a přejete si doplnit záběry o fotky nebo video z dronu jste opět na správném místě. S tímto dronem a pilotní licencí, kterou vlastním pro Vás dokážu vytvořit naprosto nádherné a originální fotografie nebo video. Záleží už jen na Vašich preferencích. Pokud to lokalita umožní (vyjma CHKO, blízkosti letišť a vojenských prostorů a center měst) - výsledek bude stát za to.

Zapůjčení party bluetooth reproduktoru JBL 310 + mikrofon

Zvýhodněná cena ke svatebnímu fotografování nebo videu 3000,- Kč

Není DJ nebo živá kapely či smyčcový orchestr pro Vás to pravé ořechové. Nabízím Vám nově možnost zapůjčení tohoto bezdrátového party reproduktoru jako součást mých fotografických nebo video služeb. Můžete si tak sami režírovat například ozvučení svatebního obřadu, diskrétní podkres slavnostního oběda, ozvučení prvního novomanželského tance až po večerní party. Součástí reproduktoru bude také mikrofon. Jedná se o VIP službu pro mé zákazníky jako součást fotografování nebo videa.

 • snubní prsteny detail
 • Svatba s dětmi chateau zbiroh
 • Svatba rekreační středisko sycherák
 • Svatba na zámku v Hořovicích - portrét
 • Svatba Stašov penzion u Vrbů
 • Snubní prsteny, penzion u Prejzků
 • Svatba Dobřichovice
 • Novomanželský polibek, svatba na Šumavě
 • Svatba Praha, portrét u rybníku
 • Svatební tradice
 • Alternativní svatby, Hýskov
 • Svatební fotografie Liškův Mlýn
 • Svatba s krásným automobilem
 • Svatba, tetínské skály
 • Svatba na louce

Pár svatebních sérií na ukázku

Ukázka zkráceného setu svatebních fotografií. Různá místa, různí lidé, různé délky fotografování - společný jmenovatel skutečné svatby v reálných podmínkách, pohoda, přátelská atmosféra a spokojenost zákazníků. Jedná se o výběr svateb ve variantě "zvýhodněná" - tedy zákazníci souhlasili s umístěným fotografií na moje webové stránky.

Na co nezapomenout při plánování svatby?

 

5 variant, jak zkombinovat barvy šatů nevěsty a ženicha

Možná právě začínáte plánovat svoji svatbu a nevíte odkud začít. TO je naprosto normální. Pokud potřebujete poradit se svatebními přípravami, připravil jsem pro vás 30 bodů průvodce, abyste na nic v rámci předsvatebních příprav nezapomněli.

V tomto článku zkusím nastínit několik možností, jak vybrat tu správnou barevnou kombinaci pro nevěstu a ženicha. Nicméně stále konečný výběr záleží pouze na vašich osobních preferencích a vždy je nejdůležitější, abyste se vy cítili dobře. 


 • Skupinové fotky, Svatý Ján pod Skalou
 • Svatební polibek
 • Svatební fotograf, romantika u západu slunce
 • Noční portrét u rybníčku
 • Svatba s dětmi
 • Svatba s dětmi, Skalka u Mníšku pod Brdy
 • Svatební kytice
 • Snubní prsteny
 • Svatba v Průhonickém parku
 • Romantická svatební fotografie

Jak fotografuji?

Má-li být výsledek tedy fotky ze svatby co možná nejlepší, je potřeba aby fotografující i fotografovaní tahali za jeden provaz a jak tomu sám říkám, aby fungovala chemie. Proto bych se doporučil jako fotograf na svatbu speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie. Pokud se zaměřujete na originální a kreativní přístup ke svatební fotografii, budeme si velmi dobře rozumět.

Z toho důvodu se snažím předem co nejvíce komunikovat se zákazníkem o jeho představách a přáních. Rád nabízím také možnost Svatební fotograf na zkoušku zdarma.

Pokud preferujete přirozené a spontánní snímky, doporučuji vám z celého srdce svatební fotografie z volné přírody. 

Mám velmi rád dokumentární a reportážní styl fotografování svatby. Připravím v rámci svatební série fotek velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho svatebních detailů a emocí. Nelibuji si v přehnaně hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Přesto společně uděláme vám přirozené svatební portréty v uvolněném duchu. Mám rád snímky, které napíšete vy sami a vaše láska a já do nich nenápadně vstupuji se svými nápady.

Velmi rád se s vámi pobavím o vašich konkrétních představách. Chci poznat jaké fotografie si přejete mít. Můžu vám dát nějaká doporučení. Společně můžeme připravit svatební harmonograf tak, aby do něj fotografování krásně zapadalo.

 

Svatební fotograf Otakar Voříšek

Co ode mě dostanete

Od roku 2019 dávám ke všem objednávkám svatebního fotografování každému páru novomanželů zpracovanou zakázku v krásném dárkovém papírovém nebo "dřevěném" boxu, kde je uložen stylový flashdisk s upravenými fotografiemi. 

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Fotografie v dárkovém boxu obdržíte zpravidla do 14 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Pokud jste si přiobjednali knížky, bude to dalších 7-14 dní. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu nebo veškeré mé další akční nabídky.

Svatební fotograf Otakar Voříšek, dárkový box ve dřevě zdarma ke každé svatbě

Základní informace v kostce

 • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
 • V ceně zahrnut flashdisk se všemi fotografiemi (100-00 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
 • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
 • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
 • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
 • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
 • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let
 • Zákazník mi tím, že si objedná moje služby dává svolení k publikování pořízených fotografií v rámci mé propagační činnosti. Pro zákazníky, kteří si přejí diskrétnost je k dispozici varianta diskrétního fotografování
Svatební fotograf Otakar Voříšek

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy z dalších svateb najdete v BLOGU.

Dále vám nabízím tyto doplňkové služby:

Fotografování svatebního výročí

V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Svatební fotokoutek

Pro své klienty připravuju individuální svatební "fotokoutek". Prostě domluvíme určitý čas, obvykle 30 minut, kdy se věnuju této fotografické disciplíně a můžou za mnou chodit svatebčané na vybrané místo se přijít vyfotit. Doma v postprocesu můžu k jednotlivým lidem přidat bubliny i se vzkazem.

Místa, kde jsem již fotografoval Vaše svatby

Reference svatebního fotografování

Michaela Zemánková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím abychom s vámi mohli něco nafotit.
Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu."

Jana Novotná

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradí a focení probíhá svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Děkujeme za veškerou péči během našeho svatebního dne!”

Dan Navrátil

Zdroj reference: Firmy.cz

“Pan fotograf Voříšek nám dokumentoval naší svatbu..Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat..Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích..Navíc vše, co pan Ota slíbil vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! NAVRÁTILOVI”

Eva Schmitová

Zdroj reference: Google Moje firma

"Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!"

Tomáš Lipenský

Zdroj reference: Google Moje firma

"S Otou jsme byli velice spokojeni, na všem jsme se společně domluvili a vše, bylo podle našich představ. Fotky jsou moc krásné a všichni nám je chválí. Můžeme jedině doporučit. Děkujeme Anet a Tom"

Jan Dolejš

Zdroj reference: Google Moje firma

"Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100% spokojeni. Doporučujeme všem"

Jan Schneberger

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme. Lenka a Honza"

Jakub Hoskovec

Zdroj reference: Google Moje firma

"Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě.

Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám "každý s každým". Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady.

Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

Děkujeme, J a P"

Eliška Stehlíková

Zdroj reference: Google Moje firma

"Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali sme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenanė vzpomínky na náš den. :)" 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307