Fotografování svatby

Mám velikou radost z toho, že jsem i v minulém roce mohl fotografovat svatby mnoha dalších mladých či starších a velmi příjemných lidí, kteří se rozhodli pro fotografování svého velkého svatebního dne oslovit mne. Ještě větší radost mám z toho, že naprostá většina z nich byla s fotografiemi natolik spokojena, že se o svou radost se mnou zpětně podělila. Budu moc rád, pokud se i Vy rozhodnete využít mých služeb pro zvěčnění jedné z nejšťastnějších chvil Vašeho života. Ať již jste z Prahy, Berouna, Příbrami či Plzně a okolí blízkého či vzdáleného, prožijte svůj velký neopakovatelný svatební den v klidu a pohodě.

Vaše svatba, co ode mě dostanete

Běžnou součástí reportážního fotografování Vaší svatby jsou dvě krásné a velké fotoknihy o velikosti 21 x 28 cm o 24 stránkách ve tvrdých kvalitních deskách. Každou knihu sestavuji individuálně fotografii po fotografii a to tak, aby získala takovou podobu, jakou si zasloužíte, a vím, že to oceníte. Nyní můžete jednu bez problémů darovat a jednu si ponechat sami pro sebe a kdykoliv si doobjednat další. Samozřejmostí jsou dárkový flashdisk se všemi fotografiemi v maximální velikosti a kvalitě. Flashdisk bude zpravidla obsahovat okolo 50-250 fotografií podle zvoleného svatebního balíčku. 

Jak fotografuji?

Má-li být výsledek co možná nejlepší, je potřeba aby fotografující i fotografovaní tahali za jeden provaz. Proto bych se doporučil jako svatební fotograf speciálně lidem, kteří se rádi fotí a chtějí mít krásné fotografie.

Z toho důvodu předem co nejvíce komunikuji se zákazníkem o jeho představách a přáních. Mám velmi rád reportážní styl fotografování svatby (asi i proto, že často fotím reportáže) a tak Vám připravím v rámci svatební série velmi pestré svatební fotografie zahrnující mnoho detailů.  Proto důležitá pro výsledný efekt a kvalitu snímků bude také Vaše spolupráce a chuť se podílet na krásných fotografiích. Nelibuji si v hraných pózách ani v teatrálnosti snímků. Mám rád snímky, které napíšete Vy sami a Vaše láska a já do nich jen občas vstupuji se svými nápady. 

Rezervace termínů

Ideálně 6 měsíců před svatbou, nejpozději 6-8 týdnů předem.

Po svatbě

Knihy i fotografie obdržíte zpravidla do 20 ti dní po Vaší svatbě, pravděpodobně Vám je doručím osobně. Máte kdykoliv možnost u mě doobjednat další knihu, plátno či využívat veškeré mé další akční nabídky.

Základní informace v kostce  

  • Zakázka velký fotografický balíček bude zpravidla předána do 20 dní
  • V ceně zahrnuta 2 x fotokniha, tvrdé desky s potiskem, velikost cca 21 x 28 cm, 24 stran v hodnotě více než 1500 Kč
  • V ceně zahrnuto flashdisk se všemi fotografiemi (30-200 dle zvoleného balíčku) v tiskové kvalitě (v hodnotě 500 Kč)
  • V ceně zahrnuta osobní konzultace před svatbou (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuta doprava na svatbu (do vzdálenosti dle balíčku)
  • V ceně zahrnuto zálohování fotografií po dobu 2 let
  • Možnost si přiobjednat stejnou knihu za zvýhodněnou cenu, obraz z fotografie na plátně aj.
  • Zálohování všech fotografií zdarma po dobu 2 let

 

Chcete si prohlédnout ukázkovou svatbu z posledního roku?

Stačí kliknout na libovolný nadpis a odkaz níže

 

Svatba Klárky a Mildy

 

Svatba Petry a Jakuba

Svatba Elišky a Petra

Svatba Aleny a Honzy 

Svatba Markéty a Honzy

Svatba Simony a Ondry

Svatba Jany a Jakuba

Svatba Anety a Tomáše

Svatba Jany a Libora v Praze

 

 

Jedná se o výběr aktuálních svateb z posledního roku, které byly objednány zákazníky za zvýhodněnou cenu. Různá místa, různé délky fotografování - společný jmenovatel pohoda, příjemná atmosféra a spokojenost zákazníků. Zákazníci, kteří nesouhlasili s umístěním svatby na web si zvolili variantu "diskrétní".

 

Nestačilo Vám to?

Reportáže / blogy za dalších svateb najdete >ZDE<

 

>>> Zobrazit ceník...Fotografování svatebního výročí

Už jsem několikrát slyšel: “Kdybychom se mohli znovu vzít, abychom od Vás také získali takové pěkné svatební fotky“. I tak jsem si jistý, že vzpomínky na Vaši svatbu jsou nezapomenutelné a krásně hřejivé a intenzivní, ať už máte fotografie jakékoliv kvality. Určitě nikdy nezapomenete na chvíle, které začaly psát první kapitoly Vašeho krásného společného příběhu.

Představte si, že prožijete po několika nebo mnoha letech obdobné pocity. Rád bych Vám tímto představil novou službu, kterou jsem pojmenoval „Svatební výročí“. V rámci této služby ode mě získáte dárkový poukaz na fotografování pro Vás samotné nebo pro Vaše blízké, které můžete tímto vhodným dárkem obdarovat ke společnému výročí. Tyto krásné mírně aranžované i bezprostřední fotografie společně pořídíme v místě, které máte rádi. Celé fotografování ke svatebnímu výročí přizpůsobím Vašemu věku, okolnostem i naturelu a napíšeme tak další kapitolu Vaší obrazné nádherné společné knihy.

Vaše výročí, co ode mě dostanete

Fotografování v místě, na kterém se dopředu domluvíme v čase, který vyhovuje Vám. Celé fotografování společně zrealizujeme přibližně za jednu a půl hodiny. Výsledkem tohoto fotografování budou Vaše krásné společné fotografie, jakési svatební pokračování - dva stejní lidé jen o několik let na cestě životem dále. Pořízené snímky minimálně 12 profesionálně upravených velkoformátových snímků ode mě obdržíte emailem v podobě odkazu na stažení z internetové úschovny, ale je samozřejmě možné se za příplatek domluvit na jejich tisk.

Jak fotografování probíhá?

Při objednávce si vyberete možnost fotografování svatebního výročí a bude Vám zaslána faktura na fotografování. Tuto službu můžete využít kdykoliv v aktuálním kalendářním roce. Je nutné si však termín alespoň týden předem zamluvit. Samotné fotografování pak začíná krátkým rozhovorem o představě pořízených fotografií. Celé fotografování vzniká při procházce Vaším oblíbeným místem, bez stresu v pohodové atmosféře. 

Rezervace termínů

Raději nejpozději týden předem.

 

>>> Zobrazit ceník...