Reportážní fotografování

Jestli je nějaký druh fotografické činnosti, které se věnuji nejčastěji, tak je to právě reportážní fotografování. Snad také proto fotografuji jako hlavní fotograf pro plzeňský regionální internetový portál www.regionplzen.cz. Neopakovatelné momenty, které zachycují sílu okamžiku sportovního utkání, maturitního plesu, koncertu či jiné společenské, firemní nebo kulturní události, jsou vždy fantastickou reklamou fotografovy činnosti a důkazem jeho profesionality. Není pro mě důležité, zda li fotografuji extraligu ledního hokeje, koncert v nabité ČEZ aréně nebo „pouze“ atletické závody Vaší školy či podnikový večírek Vaší firmy. Rád Vám ukážu, že i profesionální fotografické služby jsou cenově dostupné a jejich výsledek za to opravdu stojí.

Takže pokud stojíte o krásné reportážní fotografie v ceně, jež si můžete dovolit, tak právě Vám je určena tato má služba. Na všechny druhy fotografické reportážní činnosti jsem profesionálně vybaven a disponuji mnoha lety foto-reportérské praxe. Jsem otevřen individuální domluvě ze strany tisku, firemních zakázek či ze strany jednotlivce. Fotografie prochází pouze základními úpravami (opravami), proto je jejich cena ještě nižší, než v případě individuálního fotografování.

Samozřejmostí je nechat si výhodně udělat z této Vaší akci fotosešit či fotoknihu.

Při pravidelné spolupráci je možno domluvit ještě finančně zajímavější spolupráci.

Ceny za reportážní fotografování najdete v mém ceníku a za tuto službu se platí předem. Náklady na dopravu budou připočítány, vždy budou řešeny individuálně.