Kalendář z lásky

Jedná se o zcela novou službu, o které bych nechtěl, aby ani v budoucnu v nabídce mých služeb chyběla. Tato služba je určena dívkám – ženám, které by rády věnovaly kalendář se svými fotografiemi svým partnerům jako krásný dárek, který bude plnit svou roli po celý rok. Lze pořizovat během celého roku ve Vámi zvolených dostupných exteriérech.

Fotografování této služby trvá přibližně dvě hodiny a během fotografování pořídíme společně přesně 13 fotografií ve stylu portrét až po glamour – dle Vašich preferencí, které budou potřeba k sestavení dárkového kalendáře. Fotografování bude probíhat v místě, které si sama vyberete – ideálně někde v přírodě či venku. Pro fotografování doporučuji minimálně 4 sady různého oblečení – hezké je i tematické (jaro, léto, podzim, zima). Z pečlivě upravených a vyretušovaných fotografií nechám vyrobit velký nástěnný kalendář 30 x 42 cm, který Vám přijde do 3 týdnů poštou na Vaši adresu.

Tato služba je nabízena pouze v diskrétní variantě, tzn. že fotografie zůstanou pouze Vám a nebudou nikde prezentovány.

Za tuto službu se platí předem proti vystavené faktuře a budou k ní připočteny náklady na dopravu. Doprava bude upřesněna v rámci osobní komunikace.

>>> Informace o ceně viz. ceník...

 

 

Ukázka konkrétního kalendáře:


FOTO: Otakar Voříšek

 

VIZÁŽISTKA: Aneta Gajdošová