Fotografování na přání

Každý z nás si přeje na fotografiích vypadat dobře. Pokud jde o nás samotné, obvykle na sebe míváme velmi přísný metr. Ať už zamýšlíte nechat si udělat fotografie sami pro sebe, nebo fotografie někomu věnovat, či jen potřebujete reprezentativní fotografii k Vašemu životopisu, rád Vám takové fotografie připravím. Na Vaše přání budu také lokální fotograf dětí, protože krásné dětské očia rozzářené tvářičky Vám zůstanou na mnou pořízených fotografiích na věky :-)

Charakteristickým rysem mého fotografování je to, že nejezdíte za mnou jako za fotografem, ale já přijedu za Vámi, a tak se vyhnete zbytečnému stresu a starostmi s dojížděním. Tím spíš, že budeme fotografovat v místě které máte rádi, ať již v přírodě - kde to znáte, nebo snad u Vás doma. Rád Vám ukážu, že profesionálně vypadající portrétní fotografie není pouze výsadou modelek, ale krásná může být každá žena (muž).

Vhodnou lokalitu si můžete vybrat sám/sama – zpravidla fotografuji venku v přírodě nebo po domluvě v rámci Vašeho bytu, kde se cítíte nejlépe.

Každá hodina fotografování zahrnuje fázi příprav na samotné focení zhruba 30 minut a poté se asi 30 minut fotografuje. Z fotografování obdržíte 8 – 12ks velmi kvalitně a pečlivě upravených fotografií v digitální podobě na CD nebo přes internetovou úschovnu. Fotografie budou v dostatečné velikosti pro běžný tisk – použitelné běžně do rozměru tisku 60 x 90 cm. Součástí fotografování je také oboustranně podepsaný formulář – tvz. Model release – o možném způsobu užití fotografií. Samozřejmostí je již tradičně možnost si z fotografií objednat například fotoknihu nebo obraz na plátně.

Částka za fotografování se platí předem proti vystavené faktuře a budou k ní připočteny také případné náklady za dopravu. Bude upřesněno v rámci osobní komunikace.

 

Variantou Individuálního fotografování může být také fotografování Vašich domácích mazlíčků. Ukázkové fotografie >ZDE<

>A ještě zde< 

 

>>> Informace o ceně viz. ceník...